״אין אנו ממציאים את פשר קיומנו, אלא בעצם – רק מגלים אותו״ ~ ויקטור פרנקל

פירוש המלה “סנגם” בסנסקרית הוא חיבור, מפגש בין שני נהרות. במפגש איתי מתלכדים שני נהרות – האחד של הידע והשני של האינטואיציה – לצינור אחד.  

כאשר אנשים מגיעים אליי לקבל יעוץ והכוונה, המטרה העיקרית שלי היא לחבר אותם מחדש לעוצמה שלהם. כולנו נאבקים לפעמים; השגרה היומית, אתגרים במערכות יחסים או מתחים במקום העבודה עלולים להביא אותנו לכדי משבר.

לעתים קרובות, אנו מרגישים תקועים משום שאנו משחזרים את אותם קונפליקטים פנימיים המונעים מאיתנו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו. במהלך שנותיי כתרפיסט, מצאתי שמקור האושר הרוחני טמון בפרספקטיבה שלנו; שינוי בנקודת המבט בכוחו לשנות את תמונת המציאות כולה.

אני רוצה לעזור לאדם שבא לייעוץ לסיים את הלופ המתסכל על ידי חשיפת אמונות חבויות שמתגשמות כמכשולים בדרך שלו למימוש עצמי.

עם בסיס חזק בכלים של פענוח וחקירה רגשית  – אני מתחבר עם האנרגיה של האדם כדי להעביר מסרים תומכים ומעצימים. במהלך הסשן נפתח את הלב, הראש והגוף אל השורש הנשמתי האישי כמקור כוח, ללא מסכות והסתרות.

אם אתם מעוניינים בפגישת ייעוץ, אנא כתבו לי ואני אחזור אליכם בהקדם האפשרי.

העתיד אינו קבוע מראש – האדם אחראי על גורלו

כל אדם נולד עם ארגז כלים ייחודי, אותו הוא עלול להשאיר במגירה בשל חשש מפני ביקורת – פנימית (שלו עצמו) וחיצונית (של סביבתו) כאחד. באמצעות הכרה אובייקטיבית של העצמי ניתן ללמוד לנטרל את הסיפור שסיפרו לנו על עצמנו מגיל צעיר ולסנן את הקולות הפנימיים שמקטינים את הכוחות הקיימים בנו. אני מאמין בכוחו של אדם לבחור בעזרת מודעות וסקרנות תמידית.

כבן מזל תאומים אני תלמיד נצחי, מחובר לידע, מחפש ללא הרף דרכים להתחדש ולהעשיר את עצמי כאדם וכתרפיסט.

ההכשרה שלי:
*עיסוי ואבחון איורוודי רידמן *מסלול להכשרת יועצים במרכז לפסיכו-אסטרולוגיה של אורנה רייכר  *מסלול להכשרת יועצים בכירולוגיה פסיכו-דיאגנוסטית של ד״ר הולצמן  *טיפול בקלפי טארוט  *ֿתרפיה בשחזור גלגולים  *תטא הילינג שלב 1  *התמקדות שלב 1  *תקשור *ריקול הילינג רמה 1 *ריקול הילינג בעיות עיכול והשמנה *ריקול הילינג הכשרת מטפלים

סגירת תפריט