התפילה היפה ביותר היא הַשְּׁאֵלָה

כשאנחנו מבקשים ללמוד ולהבין את הסיפור הפנימי שלנו, ואיך הוא מייצר לנו את המציאות, היקום כולו מתגייס כדי לגלות לנו את הסוד.

בכל אחת ואחד מאתנו מסתתרת אמת שממתינה בסבלנות שמישהו ישים לב אליה, גם אם היא מרגישה בלתי הגיונית או לא ראויה. היא שם, מפעילה אותנו, דוחפת לפעולות או מבקשת מאתנו להימנע מהן.

בדומה לזמן חלום שבו תשומת הלב אינה במצבה ״הרגיל״, כך גם במפגש ייעוץ; נוצר קשב עמוק ופנימי למה שמתחולל בין ומתחת למילים. כשמפענחים את הסיפור הפנימי ונוגעים באמת, התשובה מגיעה. אז גם נפתח נתיב לחיבור נכון לרצון ולמימוש – המקום שבו אין מאמץ.   

קצת עלי: יועץ ומנחה בגישה המשלבת בין עולם התרפיה והרוח. מלווה יחידים וזוגות אל עבר מימוש והגשמה בכל תחומי החיים. מגלה את הנסתר, את העוצמות והאתגרים, מכוון, מדריך, משנה את נקודת המבט, את התודעה, את התמונה, של החיים.

ההכשרה שלי:
*עיסוי ואבחון איורוודי רידמן *מסלול להכשרת יועצים במרכז לפסיכו-אסטרולוגיה של אורנה רייכר  *מסלול להכשרת יועצים בכירולוגיה פסיכו-דיאגנוסטית של ד״ר הולצמן  *טיפול בקלפי טארוט  *ֿתרפיה בשחזור גלגולים  *תטא הילינג שלב 1  *התמקדות שלב 1  *תקשור *ריקול הילינג רמה 1 *ריקול הילינג בעיות עיכול והשמנה *ריקול הילינג הכשרת מטפלים *ריקול הילינג סימבוליזם *ריקול היליניג זוגיות ובעיות פריון

סגירת תפריט